0

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foton të vajzës së sa e cila duket se është rritur shumë dhe po luan me nënën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE