0

Vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafës ‘përvëlon’ me dukjen e saj.

Rozafa Kryeziu është vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafës.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ndan postime të shumta me ndjekësit e saj ku shpesh herë shfaqet edhe provokuese, shkruan Gazeta Blic.

Së fundi, Rozafa ka publikuar një foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘ e veshur me pantolla dhe bluzë të bardhë ajo ka ekspozuar format trupore.

SHPËRNDAJE