0

Sa shumë qenka rritur vajza e Linda Halimit.

Këngëtarja nga Vitia Linda Halimi hyri në skenën muzikore qysh në moshë të re, duke qenë një vajzë me ambicie të mëdha dhe ego të fortë.

Ajo u veçua edhe për stilin e saj, me të cilin arriti të bëj për vete reperin e famshëm Big D, shkruan Kosovarja.

Çifti po jetojnë në ShBA, dhe janë bërë prindër të një vajzë në vitin 2019.

Duke qenë te rezervuar sa i për këtë privatësisë së tyre, së fundmi ndan një imazh me vajzën në krahë që e pagëzuan me emrin Kaimana.

Ajo qenka bërë një kaçurrelëse e vogël por mjaftë simpatike, duke u dukur identik si dy prindërit e saj.

SHPËRNDAJE