0

Beren Gokyildiz është aktorja turke që ndonëse në moshë fare të vogël arriti të jetë shumë e suksesshme.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve turk ku në atë shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Melekut’ në serialin nëna, përcjell ORAinfo.

Ajo tani po vazhdon të merret me aktrim mirëpo, dita ditës ajo po rritet gjithnjë e më shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është bërë një vajzë e madhe dhe mezi do të mund ta njihni./ORAinfo/

SHPËRNDAJE