0

Seriali ‘Nëna’ i bashkoi dy aktoret shumë të pëlqyera turke, Cansu Dere dhe Beren Gokyildiz.

Ato luajtën rolet e ‘Zejnepit’ dhe ‘Melekut’ dhe me këto role u bënë tejet të pëlqyera dhe të komentuara, shkruan ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bënë të pëlqyera po me këto role.

Ato duket se janë takuar parapë edhe pas serialit dhe vazhdojnë ta mbajnë shoqërinë e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE