0

Learta e Engji janë shumë të përfolura.

Reja dhe vajza e Shyhrete Behlulit komentohen shumë si për profesionet e tyre ashtu edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Dy kunatat duket se kanë raporte mjaftë të mira mes vete.

Së fundmi Engji ka qenë e ftuar në një emision, e këtë Learta e ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE