0

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ade-mp4-7″]

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Për Shën Valentin ajo ka dal në darkë me burrin e saj milioner.

E veshur ngushtë e provokuese, Adelina shfaqet bombastike në natën e të dashuruarve. /ORAvip/

SHPËRNDAJE