0

Egzona dhe Albatrit vazhdojnë të jenë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur bukur dhe ka zbuluar krahun.

Egzona në këtë foto po duket shumë atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE