0

Fiona Gllavica, është aktorja nga Prishtina, e që u bë shumë e njohur dhe e dashur tek publiku,me rolin e saj të ‘Pajtesës’, në serialin ‘Çka ka shpia’.

Jashtë nga Seriali, Fiona shfaqet krejt ndryshe.

Ajo është e fejuar dhe vazhdimisht poston fotografi me të fejuarin e saj, Arbnorin, shkruan ORAinfo. E në fotografitë qe i ka postuar në Instagram,

Fiona duket shumë elegante dhe krejtësisht ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim në serial./ORAinfo/

SHPËRNDAJE