0

Elita tregon sa është e zonja në kuzhinë, ja çfarë ëmbelsire ka bërë.

Ja çfarë super ëmbëlsire bëri Elita Rudi.

Qysh në adoloshencë, Elita Rudi nisi të merrej me foto-modelizëm, duke realizuar dhejtra sete fotografike shumë të bukura, shkruan Kosovarja.

Elita, vite më pas u bë pjesë e televizionit, duke realizuar disa formate televizive mjaftë të ndjekura e të përfolura.

Bukuroshja u përfol edhe për shkak të jetës private. Lidhja dhe martesa me reperin Gjiko e vendosi plotësisht në qendër të vëmendjes.

Elita Rudi së shpejti bëhet nënë për herë të dytë, ndërkohë po e shijon jetën e qetë në shtëpi.

Një mëngjes si ky me kafe e një supër tortë, është mëse perfekt, apo jo?

SHPËRNDAJE