0

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe në këtë ditë ka marrë urime të shumta.

Blerona sot mbush 24 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE