0

Yllka Kuqi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet duke shërbyer kafe dhe ҫokollata, pas iftarit.

Duket se Yllka është një grua mjaftë e kujdesshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE