0

Njomza është shumë e përfolur në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku shihet duke pirë kafe me një shoqe të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE