0

Adelina është këngëtare shumë e njohur.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj, të cilin shihet se e ka veshur mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE