0

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAvip.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me barkun e rrumbullakosur dhe po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE