0

Leonita Xhaka është nusja e Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga dasma e tyre, me ҫ’rast ia shpreh dashurinë edhe njëherë Granitit.

“Të dua”- janë fjalët e Leonitës për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE