0

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAvip.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE