0

Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

Mori vëmendjen që pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tani Learta është nënë shumë e përkushtuar dhe krahas kësaj është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një video ku shfaqet e veshur me dallam. Kaq bukur po i rri. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE