0

Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit në skenën tonë muzikore.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE