0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Sara ka publikuar një foto të Poemës, të cilën e ka veshur shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE