0

Edhe pas ndarjes Kanye West nuk e largon akoma unazën e martesës.

Edhe pasi Kim dërgoi kërkesën për divorc, Kanye nuk e heq unazën e martesës.

Kanye West ishte parë me unazën e tij të martesës, edhe dy javë pasi Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc, shkruan Daily Mail.

Reperi buzëqeshi ndërsa drejtohej në zyrën e tij në Calabasas ndërsa gishti i tij i unazës kishte dukshëm ende ‘vulën’ e dasmës pavarësisht se martesa e tij përfundoi muajin e kaluar.

Pas bashkëshortes së tij që bëri kërkesë për divorc gati dy javë më parë, Yeezy u fotografua duke vazhduar të vendoste unazën e dasmës.

Kanye doli nga vetura e tij e zezë ndërsa mbërriti në hapësirën e tij në studio dhe tundi pantallonat e gjera blu me një xhup gri.

Ai ishte në një telefonatë ndërsa mbante telefonin me dorën e djathtë ndërsa dora e tij e majtë dhe gishti i unazës, ishin vendosur në ekran të plotë duke mbyllur derën e makinës.

Dizajneri i modës dukej se ishte në humor të mirë pasi ishte shumë i qeshur për kamerën përpara se të hynte brenda për të punuar.

43-vjeçari ka qenë në Los Angeles për javët e fundit pasi kaloi vitin e fundit në fermën e tij në Wyoming.

Kanye vizitoi akademinë e tij Yeezy Christian në LA, ndërsa ekipi i sigurisë së tij u pa duke mbajtur të voglin e çiftit, Psalm.

SHPËRNDAJE