0

Kaltrina Mikushnica është moderatore shumë e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Ajo në një emision në Shqipëri ka bërë publike edhe emërin e vajzës së dytë. Kaltrina ka zbuluar se vajza e dytë do të quhet Mara.

Vajza e saj e parë quhet Rana, edhe ai një emër mjaftë i bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE