0

Kaltrina Mikushnica është shumë e dashur për publikun.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE