0

Kaltrina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Dje ajo është bërë nënë për herë të dytë, sërish nënë e një vajze të cilën e pagëzoi me emrin Mara.

E sot duket se Kaltrina është në gjendje të mirë, pasi ka publikuar një foto duke pirë kafen e mëngjesit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE