0

Moderatorja e mirënjohur, Kaltrina Mikushnica ështëtani një ndër personazhet më të përfolura.

Ajo komentohet shumë sidomos për jetën private ku tani është e martuar dhe ka dy vajza, përcjell ORAinfo.

Kaltrina para pak javësh lindi vajzën e dytë dhe nuk ka munguar me postime në rrjete sociale që nga ajo ditë.

Sot, ajo ka dalë me burrin e saj, dhe gjithë çka merr vëmendjen është pamja e saj ‘mahnitëse’ pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE