0

Për Vitin e ri, Kaltrina sjell foton më të bukur me djalin e burrin.

Kaltrina Selimi është këngëtarja që për vite ka qenë tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tani jeton në Londër së bashku me burrin e saj dhe kthehet kohë pas kohe në Kosovë për projekte, përcjell ORAinfo.

Nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Mbrëmë, Kaltrina ka publikuar foton më të ëmbël me burrin dhe djalin për ta uruar Vitin e Ri.

SHPËRNDAJE