0

Kaltrina Mikushnica është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet e bukur dhe me stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE