0

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo me thjeshtësinë dhe pamjen e saj u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Moderatorja nga Vushtrria tani është shtatzënë dhe këtë kohë duket se po e shijon shumë.

Ajo mbrëmë ka qenë në një festë me burrin ku me çrast ka publikuar shumë foto në rrjetet e saj sociale.

Por kjo foto ku shihet vetëm ajo dhe burri I saj duket se është më e bukura nga të gjitha. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE