0

Mbrëmë, moderatorja e mirënjohur, Kaltrina Mikushnica organizoi një festë pas lindjes së vajzës.

Kaltria ftoi shumë familjare, mike e kolege, përcjell ORAinfo.

Në atë festë ajo shkëlqeu së bashku me burrin dhe dy vajzat.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj e njejtë me atë të vajzës, e që nënë e bijë po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE