0

Kaltrina është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Dje ajo është bërë nënë, e sot është shfaqur në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE