0

Kaltrina Selimi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të sjellë këngë, që pëlqehen dhe rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan ORAvip.

Kaltrina ka një numër të madh të fansave, për të cilët ajo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë të bukur dhe madhështor./ORAvip/

SHPËRNDAJE