0

Pamje nga dita kur u martua Kaltrina Selimi, ndryshe nga.

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj.

Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me Driton Stubllen.

Por, Kaltrina për ditën e saj më të rëndësishme kishte venodosur të vesh një fustan ngjyrë të bardhë dhe të shkurt, çka dhe e ka dalluar atë nga nuset tjera.

Kaltrina me Dritonin nga kjo martesë ata kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tristan.

SHPËRNDAJE