0

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAvip.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje të vajzave të saj, të cilat duket se e duan shumë njëra-tjetrën./ORAvip/

SHPËRNDAJE