0

Kaltrina ka një muaj që është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo e pagëzoi vajzën e dytë me emrin, Mara dhe fotot e saj i kemi parë që në ditën e parë, shkruan ORAinfo.

E para dy ditëve Kaltrina organize një festë të madhe për të dhe ishte ajo që shkëlqeu.

Në këtë festë ajo ndërroi dy fustana, por ajo që bie në sy është se të dy ishin me model të njëjtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE