0

Kaltrina Mikushnica tani është një emër sumë I njohur për publikun shqiptar.

Moderatorja u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik dhe që nga atëherë është edhe shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë dhe gjatë kësaj kohe është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ia ka rregulluar dhomën vajzës që do ta lindë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE