0

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë.

Ajo është e martuar dhe tani është shtatzënë në fëmijën e saj të dytë.

Meqë është edhe shumë aktive në rrjete sociale sot Kaltrina ka postuar një foto ku shihen ajo me familjen e saj, por ajo çka bie në sy është se Kaltrina dhe vajza e saj janë veshur njësoj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE