0

Moderatorja, Kaltrina Mikushnica është tani një ndër më të njohurat.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj arriti të jetë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo është edhe shumë e përfolur në publik e media rozë.

Para një muaji ajo u bë nënë për herë të dytë dhe lindi një vajzë që e ka quajtur, Mara.

E sot, ajo ka publikuar një video me albumin e shtatzënisë së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE