0

Kaltrina Mikushnica për momentin është një ndër prezantueset televizive më e dashura dhe më e pëlqyera nga publiku.

Ajo ka bërë për vete publikun me bukurinë dhe me thjeshtësinë e saj në paraqitje publike, shkruan ORA info.

Moderatorja nga Vushtrria tani është nënë e një vajze dhe është në pritje për tu bërë nënë për hërë të dytë.

Sot ajo ka postuar një fotografi pasi është zgjuar, ajo çka bie në sy është se gjatë kësaj shtatzënie ajo ka filluar të shëndoshet në fytyrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE