0

Kaltrina Mikushnica tani është një ndër personazheve më të përfolura.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër si moderatore, përcjell ORAinfo.

Kaltrina komentohet shumë sidomos për jetën private, ku është e martuar dhe është nënë e dy vajzave.

Para pak ditësh ajo u bë nënë për herë të dytë dhe menjëherë pas lindjes ajo e mori vetën.

Sot, ajo duket se po e shijon shumë ditën e fundit të javës dhe pamja e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE