0

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj .

Edhe pse Kaltrina është në ditët e fundit të shtatzënisë, ajo po i shijon në maksimum këto ditë me diell.

Sot Kaltrina shihet që ka dalë me shoqe, ndërsa në foton e publikuar në rrjete sociale ajo e ka përshkuar foton duke thënë se nuk e ka ndërmend të lindë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE