0

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Duke qenë e pëlqyer në publik edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për të dytën herë.

Sot, ajo ka postuar foto ku shihet se është rregulluar më bukur se kurrë, e me këtë pamje duket se ka shkuar në një emision./ORAinfo/

SHPËRNDAJE