0

Kaltrina është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit e saj, e një ndër to është edhe ajo se në cilin muaj të shtatzënisë është.

Kaltrina është përgjigjur se është në muajin e tetë, pra edhe dy muaj do vijë në jetë vajza e dytë e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE