0

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAvip.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot ajo ka publikuar një foto të rrallë me bashkëshortin dhe vajzën e madhe, nga koha kur ishte në pritje të vajzës së dytë, Marës.

E gjitha familja po duken tejet bukur dhe me një stil shumë të veçantë./ORAvip/

SHPËRNDAJE