0

Kaltrina është ndër moderatoret më të përfolura.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar bukur.

Barku i fryrë, e bën Kaltrinën të duket edhe më simpatike se që është./ORAinfo/

SHPËRNDAJE