0

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka përgatitur iftarin për familjen mirëpo, ajo që merr gjithë vëmedjen është se ata po festojnë një sukses të burrit të saj në fushën e mjekësisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE