0

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatorëve më të përfolura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Moderatorja u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik dhe që nga atëherë është edhe shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo u bë nënë për herë të dytë dhe fotot e saj me vajzën i kemi parë që në orët e para të lindjes.

E më vonë edhe burri i saj publikoi foton më të ëmbël nga gëzimi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE