0

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe eleganvën ajo arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh ajo u bë nënë për herë të dytë dhe fotot e saj me vajzën i kemi parë që në orët e para të lindjes.

E pas lindjes, Kaltrina duket se është tkhyer në formë dhe sot ajo ka dalë me pamje mahnitëse dhe veshje plot stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE