0

Është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të njohura kosovare.

Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo.

Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë.

E mbrëmë ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë nga spitali, dhe me këtë na treguar gjendjen e saj pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE