0

Kaltrina Selimi është këngëtarja që u bë tejet e pëlqyer që në daljen e parë në skenë.

Ajo ka një kohë të gjatë që është pjesë e muzikës shqiptare dhe këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen përherë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina tani jeton në Londër bashkë me burrin dhe djalin dhe kthehet kohë pas kohe në Kosovë për projekte.

Së fundi, ajo së bashku me këngëtarin e njohu, Alban Mehmeti kanë realizuar një këngë të re e është pamja e saj ajo që mori gjtihë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE