0

Kaltrina Mikushnica është emri i moderators më të përfolur kosovare.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina u bë shumë e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo është edhe shumë e komentuar sidomos për jetën private.

Ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto me gjyshen e saj dhe të burrit, e që është një ndër më të bukurat që ka postuar Kaltrina ndonjëherë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE